
all-natural INGREDIENTS
FOOD AND TREATS
Promote well-being. Serve as a reward and help bonding with your little friends.
-
Pea Flakes - 195g / 6.87oz ..
Regular price $8.00Regular priceUnit price $41.03 / per kg -
Sold out
Chew Sticks - 380g / 13.40oz ...
Regular price $16.00Regular priceUnit price $42.11 / per kgSold out -
Vegetable Mix - 100g / 3.52oz ...
Regular price $10.00Regular priceUnit price $100.00 / per kg -
Garden Mix - 100g / 3.52oz ...
Regular price $10.00Regular priceUnit price $100.00 / per kg -
Sold out
Dandelion Leaf 100g / 3.52oz ...
Regular price $9.00Regular priceUnit price $90.00 / per kgSold out -
Carrot Snacks 195g / 6.87oz ...
Regular price $9.00Regular priceUnit price $46.15 / per kg -
Sold out
Apple Slice - 200g / 7.05oz ...
Regular price $13.00Regular priceUnit price $65.00 / per kgSold out

Featured collection
-
2X2 Fleece Liner Bedding
Regular price $41.00Regular priceUnit price / per -
2X3 C&C Enclosure
Regular price $102.00Regular priceUnit price / per -
2X3 C&C Enclosure for Rabbits
Regular price $148.00Regular priceUnit price / per -
2X3 C&C Enclosure with Loft
Regular price $125.00Regular priceUnit price / per